Premium And City Close, Top Transport Links

  • 11 μ²

Το διαμέρισμα Premium And City Close, Top Transport Links Βερολίνο βρίσκεται σχεδόν 2 χλμ. από τους Κήπους του Κόσμου και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό S Mehrower Allee, ο οποίος είναι σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως κοινόχρηστη κουζίνα με ψυγείο και φούρνο.

Το Πάρκο Μαρτσάν απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία. Το διαμέρισμα Premium And City Close, Top Transport Links απέχει 150 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Maerkische Allee/Wuhletalstrasse.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Premium And City Close, Top Transport Links Βερολίνο
Privater Raum Im Einfamilienhaus Am Berliner Stadtrand
Τιμή μόνο για κινητά

Privater Raum Im Einfamilienhaus Am Berliner Stadtrand

7.7
Καλό 16 σχόλια
1.9 χλμ. από το κατάλυμα
USD 55 USD 50
ανά νύχτα
Live Like A Local Big 24Qm Room Cozy Trendy Lgtb Friendly In Shared Apartment In Green Area 12 Min To Downtown Alexanderplatz
Τιμή μόνο για κινητά

Live Like A Local Big 24Qm Room Cozy Trendy Lgtb Friendly In Shared Apartment In Green Area 12 Min To Downtown Alexanderplatz

7.9
Καλό 39 σχόλια
7.6 χλμ. από το κατάλυμα
USD 91 USD 82
ανά νύχτα
Bright & Spacious Room In Shared Flat In Friedrichshain
Τιμή μόνο για κινητά

Bright & Spacious Room In Shared Flat In Friedrichshain

8.4
Πολύ καλό 12 σχόλια
8.4 χλμ. από το κατάλυμα
USD 189 USD 170
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Κοινόχρηστη κουζίνα
    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: από 08:00 έως 12:00
    Αριθμός αδείας10/Z/AZ/007926-25
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Premium And City Close, Top Transport Links;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Premium And City Close, Top Transport Links περιλαμβάνουν Wuhlgarten, Berliner Allee καθώς και Gärten der Welt.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Premium And City Close, Top Transport Links;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Premium And City Close, Top Transport Links κοστίζει 83€.
    • Στο το διαμέρισμα Premium And City Close, Top Transport Links προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Premium And City Close, Top Transport Links περιλαμβάνουν Steakhaus Marzahn και Ben's Cafe και απέχουν μόνο 13 λεπτά με τα πόδια.
    • Δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία προσφέρει Ίντερνετ;
      Δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία έχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα

    Λάβετε μοναδική προσφορά

    Ποιο ξενοδοχείο σε Βερολίνο μου ταιριάζει;

    Μάθετε
    Premium And City Close, Top Transport Links Βερολίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο